Dobieramy meble do sklepu

Meble i regały stanowią główny element wyposażenia każdego sklepu. Ułatwiają bowiem ekspozycję towaru, pomieszczenie go nawet na małych powierzchniach, a także zapewniają pożądany efekt wizualny. Regały czy meble sklepowe, można dopasować albo do przestrzeni pomieszczenia, albo do sprzedawanego asortymentu. Inne regały bowiem znajdą zastosowanie do sklepu spożywczego, inne do salonu fryzjerskiego, a inne jeszcze do konfekcji odzieżowej. Dlatego wyposażając, odnawiając czy remontując sklep, najlepiej dopasować meble na wymiar. Dzięki temu w pełni wykorzystamy powierzchnię sklepu, stworzymy odpowiednią wizualizację i zapewnimy sobie komfort poruszania się i magazynowania towarów.

Sklep spożywczy wymaga jednak nie tylko regałów mieszczących produkty, ale także odpowiedniej ekspozycji. Dlatego do standardowych mebli, lad czy półek, warto wyposażyć sklep w ekspozytory czy displaye, które są chodzącą reklamą dla konkretnych produktów. Takie ekspozytory z pewnością otrzymamy od dostawców, albo producentów produktów spożywczych, choć też nie do każdego wnętrza będą one pasowały. Sklepy odzieżowe, natomiast czy ze sprzętem agd lub RTV, wymagają bardziej ekskluzywnego wyposażenia meblowego. Do droższego sprzętu, idealne są szklane gabloty, w eleganckim i szlachetnym drewnie. Takie meble na wymiar, są tutaj wręcz idealne.

Można je bowiem dopasować do sprzętu, który chcemy wyeksponować i zarazem zamknąć w gablocie. Półki możemy wykonać z tego samego materiału drewnianego, montując je na ścianach. W sklepie odzieżowym, z pewnością potrzebujemy tez regały na wieszaki. Nie muszą to być tylko metalowe rurki, dobrze prezentuje się ekskluzywna zabudowa drewniana, w której zawiesimy ubrania. Regały nie tylko powinny się dobrze prezentować, powinny być też wytrzymałe i służyć nam przez lata, tak, by nie trzeba było ich wymieniać co kilka lat. Dlatego regały wykonane z masywnego drewna, o solidnej jakości, z pewnością połączą w sobie i trwałość i elegancki wygląd.