Meble stylowe & ekskluzywne na wymiar

Meblom ówczesnej epoki być może nie brakuje wdzięku i klasy, ale brakuje im tego, co mają piękne meble stylowe – duszy. Meble stylowe, na wzór antycznych z minionych epok, nie tylko okazale zdobią nasze salony, kuchnie czy sypialnie, ale przede wszystkim nadają niepowtarzalnego uroku i zupełnie ponadczasowej atmosfery w pomieszczeniach. Nowoczesne meble mają proste formy, które również są synonimem luksusu i elegancji, jednakże meble stylowe zapewnią nam tak swoistą aranżację, która nie potrzebuje już innych dekoracji czy dodatków.

Meble stylowe wykonywane z najstarszego materiału, wykorzystywanego do rękodzieł, czyli drewna, wypełnią więc nasz salon, jadalnię, a także sprawią, że każda sypialnia nabierze charakterystycznego majestatu. Obecnie bardzo modne są też odważne połączenia różnych stylów, na przykład mebli nowoczesnych z meblami stylowymi na wzór antycznych. Ciekawą aranżacją może być zatem nowoczesny, obity w białej skórze z połyskliwym metalem, narożnik, do wykonanego na wymiar stylowego sekretarzyka, z ręcznie rzeźbionymi, o fantazyjnych kształtach nogami i masywnej komody idealnie dopasowanej szerokością i wysokością do pozostałych mebli. Całości może dopełnić piękny i też stylowy, kryształowy żyrandol, z żarówkami w kształcie świec. Zwiedzając muzea, albo dawne zamki, szybko można spostrzec, że w dawnych czasach przykładano dużą uwagę do mebli sypialnianych, zwłaszcza łoża małżeńskiego. Majestatycznie duże łoża z ręcznie haftowanym baldachimem, piękne drewniane toaletki z dużym lustrem i ręcznie rzeźbione szafki nocne, sprawiały, że noc mijała w zupełnie innym rytmie.

Dzięki stylowym meblom, możemy przenieść odrobinę tej magii do naszej sypialni. Każda sypialnia jest jednak inna, w kształcie kwadrata czy prostokąta, mniejsza, bądź większa, dlatego warto pomyśleć o meblach stylowych na wymiar, tak by oprócz łoża znaleźć odrobinę miejsca i przestrzeni na toaletkę, szafę wnękową, czy bardziej nowoczesną z przesuwanymi drzwiami. Meble wykonane na wymiar, mają jeszcze jedną dużą zaletę, są dokładnie takie, jakie sobie wymarzyliśmy. Nie musimy więc godzić się na żadne kompromisy, ponieważ każdy szczegół, jak i element, zostanie uwzględniony, co korzystnie wpłynie na efekt końcowy.

Eleganckie meble mogą także w wielkim stylu zagościć w naszej jadalni. Szeroki kredens z przeszklonymi drzwiczkami czy komoda z litego, masywnego drewna, wykonana na wymiar, nie tylko pomieści babciną porcelanę, serwis kawowy czy komplet sztućców ale też będzie piękną i wyjątkową ozdobą jadalni. Taka komoda, jak i kredens będą świetnym dopełnieniem zarówno urządzonej antycznie, jak i nowocześnie jadalni. Stylowe meble mają w sobie wyjątkowy i niepowtarzalny urok, to sprawia, że nie tylko ludzie starszej daty chętnie ozdabiają nimi swoje domy, także coraz więcej młodych ludzi decyduje się na powiew antycznego drewna w swoim domu. Dopasujemy je do każdego wnętrza, w ciemnym dostojnym hebanie, jasnej brzozie czy majestatycznym dębie, po prostu w każdym kolorze prezentują się godnie.